«Веселочці» вже 20!

Свій черговий ювілей відсвяткував зразковий вокальний колектив «Веселочка» Бориспільського будинку дитячої та юнацької творчості. Так, 16 жовтня у святково вбраній залі міського будинку культури відбувся концерт, присвячений 20-річчю ансамблю. Привітати «ювіляра» завітало багато гостей, серед яких міський голова Анатолій Федорчук, його заступник Людмила Пасенко, випускники «Веселочки», друзі й шанувальники колективу та багато інших.

Створено «Веселочку» було ще далекого 1996 року. Саме тоді розпочалася довга та славна історія відомого далеко за межами Бориспільщини колективу. За роки свого існування вихованці «Веселочки» неодноразово здобували перемоги у різних конкурсах, зокрема і за кордоном. Виховують юних вокалістів справжні професіонали своєї справи Вікторія Крастиченко, Олена Вишня та Заслужений працівник культури України Жанна Бурчак. Саме завдяки їх чуйності, терпінню та любові до музики «Веселочка» досягла таких неймовірних висот: у серпні 2008 року наказом № 733 Міністерства освіти і науки ансамблю було присвоєно звання «Зразковий». Сьогодні «Веселочка» є одним із кращих творчих колективів міста, де виховуються діти від 5 до 17 років.

Звертаючись із вітальним словом до колективу, А. Федорчук вручив подарунки та подяки керівникам ансамблю, а також зачитав вітальну адресу. По закінченні віншувань учасники влаштували гостям святковий концерт, продемонструвавши свої вокальні вміння. Відкривав його випускник «Веселочки», вокаліст Дмитро Швачко.

І, звичайно, який же день народження без солодкого? У подарунок учасники колективу отримали величезний святковий торт.

Інф. «ТС», фото Тетяни Підгурської

Share Button