День електромобільності — інвестиційна привабливість та авторитет району

У селі Іванків відбувся День електромобільності — реальний крок у соціально-економічному розвитку. До свята долучилося близько сотні селян — представників небайдужої громади Іванкова, місцеве керівництво та школярі.

У рамках святкувань голова Бориспільської районної держадміністрації Дмитро Воронін та Почесний консул Монако в Естонії Юрі Тамм підписали меморандум про співпрацю у галузі чистої мобільності між Князівством Монако та Бориспільською РДА. Сторони висловили готовність зміцнювати відносини та сприяти обміну досвідом між науковцями, інженерами, підприємцями та посадовцями обох країн в галузі енергозбереження, а також підтримувати розвиток спорту, культури та бізнесу району, зокрема, Іванківської сільської ради.

Сільський голова Анатолій Тур представив директора ТОВ «Бориспільська енергосервісна компанія» Андрія Білого, який створив її на прохання жителів району та інвестує кошти в розвиток сільської інфраструктури.

Серед учасників свята було представництво Electric Marathon Kiev-Monte Carlo 2015. Побачивши цікавість іванківців до енергозберігаючих технологій, гості розповіли про технічні можливості та характеристики електродвигунів та презентували один із найпрестижніших електромобілів — TESLA вартістю 75 тисяч доларів. Очільник Бориспільщини Дмитро Воронін особисто проінспектував авто, що розганяється до 100 км/годину лише за три секунди, як Ferrarі.

Завершилося свято діловими розмовами про подальший розвиток Бориспільського району в інтересах держави. Адже День електромобільності та підписання Меморандуму — реальний крок не тільки в зміцненні інвестиційної привабливості та авторитету району, а й у посиленні економічних переваг інтеграції між Європейським Союзом та країнами-партнерами на прикладі Бориспільщині.

Олександра Шостак, фото автора

Share Button