ЮВІЛЕЙНИЙ БЮВЕТ У БОРИСПОЛІ

14 жовтня, коли православна церква відзначала свято Покрови Пресвятої Богородиці, у Свято-Миколаївському храмі відкрили та освятили 10-ий, ювілейний, бювет у Борисполі.

Ця подія стала можливою завдяки підтримці міського голови Анатолія Федорчука та співпраці з Інститутом колоїдної хімії та хімії води, представники якого виконали монтаж обладнання. Прихожани ж потурбувалися про благоустрій навколо та встановили альтанку. В пріоритеті бювету оснащення найсучаснішим обладнанням з очищення води, яку можна буде використовувати будь-коли: чи то спекотного літа, чи в люті морози взимку. Відкривали захід  вихованці дитячої недільної школи «Сяйво», що діє при храмі.

Анатолій Федорчук привітав усіх зі святом і подякував отцю Миколі за відкриття бювету на території церкви. Настоятель храму Микола Кравчук, у свою чергу, висловив подяку усім, хто долучився до облаштування бювету, а саме: Анатолію Федорчуку, Анатолію Нестеренку, закладу громадського харчування «Доктор Паб» та Володимиру Борисенку. Медалями було нагороджено волонтерів, які співпрацюють зі Свято-Миколаївським храмом: Лідію Маруженко, Надію Щегель, Сергія Нікітюка, Наталію Сичову, а також Патріаршою грамотою заклад громадського харчування «Доктор Паб».

На запрошення отця Миколи відгукнувся і лубенський бандурист Віталій Мороз.

Тетяна ПІДГУРСЬКА, журналіст міського радіомовлення

Share Button