Іванківський сільський голова відвідав земляків у зоні АТО

Анатолій Тур — один із небагатьох сільських голів Бориспільщини, який постійно їздить на передову в зону Антитерористичної операції, передаючи українським військовослужбовцям необхідну гуманітарну допомогу.

Днями він разом із волонтерами — Віктором Копаном, Юрієм Чайкою, Ігорем Калиною, Юрієм Наконечним, Володимиром Безхлівним, Юрієм Владикою та Анатолієм Степанюком — знову відвіз черговий вантаж. Продукти харчування, засоби гігієни і найголовніше — автомобіль УАЗ, який пройшов довгий бойовий шлях у зоні АТО та врятував життя багатьох бійців — передали землякам із 72-ої механізованої бригади, якої керує підполковник Валерій Гудзь.

Машина належала «ПМК-237» (керівник — Микола Ляш). Її водій Анатолій Степанюк, нині демобілізований учасник АТО, проживає у Борисполі.  Він з любов’ю називає цю машину  «шоколадкою». Каже, що вона неодноразово рятувала йому життя, доводилося її ремонтувати і знову вирушати в зону бойових дій.

Загалом цього разу допомогою було завантажено два автомобілі. За словами Анатолія Тура, якщо раніше транспортували великими партіями, то нині — малими, але в цьому вантажі — найнеобхідніше для воїнів.

«Надихає на поїздки вдячність хлопців, в яких горять очі, коли бачать, що їх не забули,  відвідують земляки, — ділиться думками Анатолій Іванович. —  Але не вони нам повинні дякувати, а ми їм за їхнє терпіння, мужність, любов до України».

Сьогодні на передовій служать жителі с. Іванків Руслан Юсипишен, який перебуває в селі Новотроїцьке Донецької області, та Валентин Рожа — за Волновахою. «Вони — справжні Герої, істинні сини України, ми повинні ними пишатися», — додає сільський голова. І бажає солдатам повертатися здоровими та неушкодженими.

Нагадаємо, Іванківський сільський голова Анатолій Тур активно займається волонтерською діяльністю від початку проведення АТО. Перша поїздка відбулася влітку 2014 року, коли КАМАЗом із причепом доставив 14 тонн гуманітарної допомоги у зону бойових дій. У березні 2015 року був нагороджений медаллю «За гідність та патріотизм».

Олександра ШОСТАК, фото автора

Share Button