ОГОЛОШЕНО НАБІР ДО ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

6 жовтня стартував набір до нової патрульної служби поліції у м. Бориспіль. На презентації правоохоронного ноу-хау були присутні голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра, начальник ГУ МВС України в Київській області Вадим Троян, радник міністра МВС Зорян Шкіряк, голова Бориспільської райдержадміністрації Дмитро Воронін, Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук та представники місцевої влади.

Першого дня свої анкети подало понад 200 кандидатів. Загалом до лав поліції необхідно прийняти 100 патрульних, які забезпечуватимуть охорону громадського порядку і відповідатимуть критеріям відбору: вік – 21-35 років, повна середня або вища освіта, водійські права та вільне володіння українською мовою.

Набір до патрульної поліцію міста та району триватиме до 27 жовтня з 9.00 до 18.00 за адресою: м. Бориспіль, вул. Радгоспна, 1 (міський будинок культури). Заповнити онлайн-анкету та детальніше ознайомитись із умовами можна на сайті www.mvs.gov.ua або за телефоном «гарячої лінії» – (044) 271-61-31.

 

ПАТРУЛЬНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ В АЕРОПОРТУ «БОРИСПІЛЬ»

Цього ж дня в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» запрацювала нова поліція.

Громадський порядок та безпеку пасажирів забезпечуватимуть 80 патрульних поліцейських, які працюватимуть у чотири зміни  – по 20 правоохоронців у кожній. Їхнє завдання – охорона громадського порядку  в терміналі Д, на привокзальній площі та робота на трасі Київ – Бориспіль. У терміналі Д для працівників патрульної служби облаштовано кімнату для чергової частини та кімнату для відпочинку. У складі зміни перебуватиме два автопатрулі. Один з них об’їжджатиме привокзальну площу та контролюватиме, щоб водії не припарковували машини в невстановлених місцях. Другий – убезпечуватиме трасу Київ – Бориспіль.

Share Button