На Київщині викрито схемуа ухилення від оподаткування сільськогосподарської продукції

Працівниками управління власної безпеки ГУ ДФС у Київській області в ході відпрацювання суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, що здійснюють експортні операції з реалізації сільськогосподарської продукції за межі України, встановлено проведення експорту сільгосппродукції  ризиковими суб’єктами господарювання через митні пости в Київській області. В результаті виявлено, що протягом 2013-2015 р.р. посадові особи підприємств, які виступають в злочинній схемі в якості експортерів, організували схему ухилення від сплати податку на доходи фізичних осіб та податку на прибуток підприємств шляхом незаконного використання пільг та внесення неправдивих відомостей в офіційні документи.

Для ускладнення аналізу збудованої схеми, обов’язки розділили між особами, які знаходяться в різних областях України. Сільськогосподарська продукція скуповувалась у населення приватними підприємцями, що є мешканцями Вінницької та Житомирської областей.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Київській області  за даним фактом внесено відомості про реєстрацію кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 212 КК України. Сума не нарахованих та несплачених податків  становить понад 20 млн грн.

ГУ ДФС у Київській області

Share Button