Обрали нового голову районної організації ветеранів

У п’ятницю, 18 вересня, відбулася дев’ята звітно-виборча конференція Бориспільської районної організації ветеранів України. У роботі конференції взяли участь заступник голови РДА Роман Шуменко, голова громадської ради при РДА Михайло Музика, голова Київської обласної організації ветеранів України Микола Томашов, сільські голови, керівники установ, організацій району, начальники відділів райдержадміністрації.

Голова районної ветеранської організації Михайло Коваленко звітуючи про виконану роботу, наголосив, що наразі ветеранська організація налічує 8823 особи, з них: учасників бойових дій – 320, інвалідів війни – 140, вдів загиблих та померлих учасників війни – 164, ветеранів правоохоронних органів – 55, партизанів – 3, дітей війни 4228, неповнолітніх в’язнів – 20. Він окреслив основні проблемні питання, що стосуються соціального захисту ветеранів: пільговий проїзд у громадському транспорті, забезпечення ліками та оздоровчими путівками; а також налагодження волонтерської роботи в школах.

М. Коваленко наголосив, що рада ветеранів плідно співпрацює з відділами, управліннями, організаціями району,  органами місцевого самоврядування та бере активну участь у житті та розбудові села.

Ревізійна комісія визнала роботу районної ветеранської організації задовільною.

На конференції було обрано новий склад ради, ревізійної комісії та делегатів на обласну конференцію. М. Коваленко подав заяву про звільнення з посади, яку обіймав 14 років. Очолив Бориспільську районну організацію ветеранів Микола Недождій. Народився він 1953 року, в с. Вороньків. Тривалий час проходив службу в органах внутрішніх справ. Працював начальником відділу РДА, а в 2002-2005 рр. – заступником голови райдержадміністрації. Михайла Коваленка обрали почесним головою організації ветеранів.

Алла БОГУШ, директор районного радіомовлення

Share Button