Воїнам АТО позашляховик із Щасливого

У вівторок, 8 вересня, громада с. Щасливе передала в зону АТО позашляховик Nissan Patrol загальною вартістю 250 тисяч гривень.

У заходах взяли участь народний депутат України, радник Президента України Сергій Куніцин, Голова державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Артур Дерев’янко, голова Бориспільської РДА Дмитро Воронін, сільський голова Микола Шмаюн, учасники Антитерористичної операції та місцеві жителі.

Присутні дякували солдатам за вірну службу на захисті кордонів держави, мужність та патріотизм.

«Ми у вічному боргу перед вами, — звернувся до воїнів голова райдержадміністрації Д. Воронін. — Надаючи в користування автомобіль, бажаємо повертатися на ньому здоровими та неушкодженими».

Автомобіль вдалося придбати та передати військовослужбовцям завдяки активній позиції жителів села Щасливе та безпосередньої участі сільського голови Миколи Шмаюна. «Турбота про бійців та їхні сім’ї є найважливішим завданням місцевої влади», — наголосив М. Шмаюн. За його словами, сільська рада виділила учасникам АТО 23 земельні ділянки та першочергово вирішує проблеми, з якими стикаються бійці.

До слова, загалом завдяки чітким та злагодженим діям районного керівництва військовослужбовці Бориспільщини отримують всебічну підтримку з усіх питань, що стосуються соціального захисту, фінансової допомоги, працевлаштування, виділення земельних ділянок.

Олександра ШОСТАК, фото автора

Share Button