Фонтан без води – через крикунів

На центральній площі міста кипить робота навколо нового фонтану, який довгий час був і лишається розмінною монетою у політичних противладних спекуляціях з подачі окремих депутатів. Чи потішить водограєм ювілейний Бориспіль задумка міської влади? – «ТС» поцікавилася у міського голови Анатолія Федорчука.

— Фундамент і стіни фонтану готові, що стосується «начинки», то її купувати і втановлювати не будемо, бо на сьогодні немає порозуміння серед депутатів стосовно потреби виділення коштів на завершення будівництва фонтану. Тому фонтан у День народження Борисполя стоятиме без води. 1млн 400 тис. грн – сума міських коштів, що була б витрачена торік на його завершення. Сьогодні на це потрібно вже 4 млн 600 тис., через курс долара. Різниця між сумами – це ціна крикунства, балаканини і популізму так званих «патріотів».

Міський голова засудив нетерпимість і агресію окремих політиків і назвав такі факти руйнівними для міста. Адже фонтан мав прикрасити ювілейний Бориспіль і приносити радість його мешканцям. Щоб не став «довгобудом» багатостраждальний об’єкт, кошти для зняття з нього «сухого закону» мерія планує залучити від інвесторів, які будуть реалізовувати свої інвестиційні проекти у м. Борисполі. Коли це станеться, поки не йдеться.

Оксана Кобзар, «ТС»

Share Button