У школу: на старт, увага, вперед!

1 вересня у школах традиційно пролунав перший дзвоник. Тож учні навчальних закладів, їх батьки та вчителі знову поринули у вир шкільних буднів: уроки, домашні завдання, позакласна діяльність. Для декого – це початок нового, майже дорослого життя, а для декого останні місяці дитинства. «ТС» також вирішила знову «сісти за парту», а тому завітала до Вишенської загальноосвітньої школи.

Урочиста лінійка розпочалася з привітання: під бурхливі оплески старшокласників першокласники вперше стали пліч-о-пліч зі своїми колегами по парті. Учні випускних класів привітали свою «зміну»: кожному першокласнику вручили подарунок і символічні дванадцять гривень – аби ті, у свою чергу, вчилися лише на «відмінно». Не забули тут і про «першовересневі» традиції: учні випускних класів частували наймолодших кашею, щоб їм було добре у новій школі та з новими друзями.

Привітати школярів завітало безліч гостей: голова Бориспільської райдержадміністрації Дмитро Воронін, в. о. Вишеньківського сільського голови Тетяна Кулинич, директор школи Лілія Гурська, вчителі, батьки, бабусі й дідусі, друзі та знайомі.

Традиційно колектив школи до першого дзвоника підбив підсумки минулого навчального року: похвальними листами та преміями сільського голови за високі досягнення у навчанні було нагороджено 15 учнів. Як розповіла Л. Гурська, загалом цього року за парти Вишенської ЗОШ сіло 434 учні. З них 53 – першокласники.

З напутніми словами та побажаннями звернулися до присутніх Д. Воронін і Т. Кулинич. Школярі відповіли цікавими віршованими виступами та привітаннями. А одинадцятикласники поклали квіти до пам’ятника воїнам-односельцям.

Інф. «ТС», фото Ольги РОГАЧ

На фото: В. о. Вишеньківського сільського голови Тетяна Кулинич та директор школи Лілія Гурська вручали нагороди

 

Share Button