Переселенцям допомагають меблями та технікою

28 серпня у Борисполі передавали гуманітарну допомогу тимчасово переміщеним сім’ям з дітьми зі східних регіонів України, які наразі проживають на Бориспільщині.

Зокрема, допомогу у вигляді меблів, побутової техніки, посуду, засобів особистої гігієни, канцелярських товарів, рюкзаків та багато іншого отримали дитячий будинок сімейного типу та родини з дітьми, які цього потребують. До передачі речей долучилися і представники влади: міський голова Анатолій Федорчук та його заступник Людмила Пасенко.

Ця благодійна акція відбулася у рамках проекту Європейського союзу «Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо переміщених сімей та дітей у Київській області», який реалізується Службою у справах дітей та сім’ї Київської ОДА у співпраці з МБО Партнерство «Кожній дитині». Одним із завдань проекту є створення умов для соціальної інтеграції та соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб. У рамках «Соціальної інтеграції…» сім’ям та дітям надаються різні види допомоги: психологічна, освітня, матеріальна та нематеріальна, тощо. Крім цього, проводяться тренінги та навчальні семінари для спеціалістів соціальної сфери, які переїхали з окупованих територій Луганської та Донецької областей.

До проекту залучено вже понад 250 сімей, серед яких діти, які перебувають на території Бориспільщини без супроводу батьків, дитячі будинки сімейного типу, багатодітні родини, сім’ї з новонародженими, а також сім’ї, що опинилися в складних життєвих умовах тощо. Наразі матеріальну допомогу вже отримало 19 сімей. Та це далеко не кінець, адже проект триватиме ще майже рік: спеціалісти продовжують працювати над оцінкою потреб сімей та дітей.

Інф. «ТС», фото Віктора Співака

Share Button