До 1 вересня – у всеозброєнні

Напередодні Дня знань у Бориспільській міській раді вручали подарунки до школи новоспеченим першокласникам, які мають особливий соціальний статус. Так, 28 серпня міський голова Анатолій Федорчук, секретар міськради Володимир Пилипчук, заступник міського голови Людмила Пасенко вручили 34 набори з канцелярським приладдям майбутнім школярам.

Зокрема, сюди було запрошено дітей тимчасово переселених осіб, загиблих у зоні АТО бориспільських льотчиків, а також дітей, батьки яких наразі відстоюють цілісність держави на сході. Як розповіла Л. Пасенко, акцію з допомоги першокласникам, які опинилися в складних життєвих умовах, було започатковано ще 2014 року: «Ідея акції виникла минулого року, коли в країні встановилася складна соціально-політична ситуація. Тоді ми допомагали діткам-першокласникам, батьків яких було мобілізовано у зону проведення АТО».

За словами Людмили Василівни, кошти на канцтовари збирали спільними зусиллями: частину було виділено з міського бюджету у рамках Всеукраїнської акції «Урок», частину надав благодійний фонд «Краще життя» (представник Павло Буга), ще частину – підприємці, які займаються збутом канцелярського приладдя у Борисполі.

Кожен маленький школярик отримав цілий пакет із необхідними для школи речами: зошити, альбоми для малювання, кольоровий папір тощо. Наостанок міський голова Анатолій Федорчук привітав «першачків» із новою сходинкою їх, вже майже дорослого, життя та побажав успіхів у навчанні.

Ольга Рогач, «ТС», фото Віктора Співака

Share Button