Студент із Борисполя на День Незалежності зробив селфі з Президентом

Україна відсвяткувала свій 24-ий День народження гідно і зі смаком: продемонструвала свою міць без брязкання зброї, згадала героїв та подарувала українцям симфонію незалежності.

Запам’ятає надовго цей день і студент із Борисполя Назар Пасенко, який на Майдані Незалежності встиг не лише привітати президента України Петра Порошенка зі святом, а й зробив з ним селфі. Про те, як йому це вдалося, та які враження на нього справило свято, він розповів «ТС»:

«Думаю, що наш президент почав брати приклад із лідерів Європейських держав, адже замість того, щоб сісти в автомобіль, вирішив особисто привітати людей. І, використавши цей шанс, я зробив із ним фото. Саме свято мені сподобалось! На Майдані була не техніка, а герої, які відстоюють незалежність України. Кожен із них показав, що гарантом незалежності є не держава, не президент, а громадяни України!» — наголосив Н. Пасенко.

Незалежність для студента із Борисполя, який нині навчається в Польщі, ‒ «це коли твоє серце і твій розум перебувають у гармонії, і ти знаєш, хто ти є, де твоя держава, яке майбутнє ти хочеш для своєї родини… І з гордістю можеш сказати: «Я – українець, і цим пишаюся».

Тоня ТУМАНОВА, «ТС»

Share Button