Нова школа за 120 мільйонів

Міський голова Анатолій Федорчук на початку тижня анонсував будівництво нової загальноосвітньої школи, ділянку на зведення якої відведено на  перетині вулиць Робоча-Банківська. На нараді у  вівторок, 25 серпня, він продемонстрував присутнім план-схему майбутньої споруди й повідомив, що масштабний сучасний проект у цьому році буде завершено й повністю виготовлено, його широка презентація відбудеться в другій декаді вересня за присутності архітектора-розробника.

Вартість втілення проекту в життя на сьогодні становить 120 млн грн. На початку 2016 року влада планує закласти фундамент довгоочікуваної школи й розпочати її зведення.

Заступник міського голови Людмила Пасенко з гордістю доповнила анонс реальними досягненнями:  «Цього літа міською владою було витрачено рекордно велику суму на оновлення закладів освіти – це більш ніж 20 мільйонів. Бориспіль – чи не єдине місто в Київський області, яке фінансово спроможне вкладати настільки великі кошти в освіту». На оновлення ЗОШ № 6 отримала майже 2 млн грн з міського бюджету; 1 млн 200 тис. грн дісталося ЗОШ № 8; майже 2 млн грн – НВК «Гімназія «Перспектива»; найменше — ЗОШ № 7. Решта коштів освоюється в дитсадках міста.

Оксана КОБЗАР, «ТС»

Share Button