Микола Корнійчук: «Поки будуть кошти — доти робитимемо благоустрій»

Незважаючи на досить нестабільну ситуацію в країні, Бориспіль не припиняє розбудовуватися та розвиватися. Зокрема, не припиняються роботи з благоустрою міста. Як розповів «ТС» перший заступник міського голови Микола Корнійчук, кошти на ці потреби у міста є – завдяки акцизному податку, який нещодавно перейшов до місцевого бюджету. «До кінця року ми плануємо додатково отримати до 25 млн грн за рахунок акцизного податку», — наголосив М. Корнійчук.

 Тротуари — для безпеки

За словами М. Корнійчука, наразі у Борисполі тривають роботи з асфальтування та ремонту доріг і тротуарів, освітлення вулиць тощо. Так, працівники ПрАТ «ШБУ-50» реконструюють тротуар по вул. Небесної Сотні (колишня Радянська), який був у досить поганому стані. «Починатиметься тротуар від вул. Верхній Вал, а закінчуватиметься біля будівель Бориспільської міськради та РДА. На це з міського бюджету виділено 280 тис грн», — наголосив посадовець.

Окрім цього, будується тротуар і по вул. Гоголя. Як повідомив М. Корнійчук, сьогодні існують закиди окремих депутатів про зв’язок цих робіт із проживанням тут міського голови, хоча насправді це ніяк не пов’язано. Адже тротуар тут був просто необхідний: «Цю вулицю було заасфальтовано близько чотирьох років тому і з’єднується вона з великим мікрорайоном по вул. Польовій, що розбудувався там за останні роки. З’явилися сотні приватних будинків, де проживають сім’ї разом із дітьми, які щодня добираються до зупинок громадського транспорту, шкіл, садків, лікарні тощо. Тому виникла необхідність будівництва тротуару, аби убезпечити пішоходів». До речі, цей тротуар місту обійшовся майже у 700 тис. грн.

За словами М. Корнійчука, розпочалися роботи з асфальтування вулиці Чапаєва, зокрема, її частини, що підходить до тильного боку НВК «Гімназія «Перспектива», частини вул. Червоноармійська, вул. Полтавська.

 Бориспіль ще посвітлішає

«Роботи з благоустрою не обмежуються лише асфальтуванням доріг та тротуарів», — зауважує Микола Петрович. «Звичайно, у нас є й інші плани. Зокрема, що стосується вуличного освітлення. Так, на початку цього року освітили 14 нових вулиць. Усі вони зі світлодіодними ліхтарями. За літній період освітили ще майже 16 вулиць. Цим у Борисполі займаються дві організації: підрозділ ПрАТ «Агробудмеханізація» і ТОВ «Старелектро». На освітлення з міського бюджету виділено 3,2 млн грн».

 Для всіх є робота

«Багатьох бориспільців цікавить, чому асфальтуванням вулиць міста займається підприємство з іншого міста «ШБУ-50»? — порушив тему М. Корнійчук: —Хочу пояснити. Бориспільські комунальні підприємства «ЖРЕУ» та «ЖЕК-1» також щодня займаються асфальтуванням, але прибудинкових територій. Для цього на найближчій сесії міської ради планується виділити ще 1 млн грн».

За словами посадовця, таким чином у Борисполі є робота для всіх комунальних підприємств. До всього, як наголосив перший заступник міського голови, на бориспільських дорогах може з’явитися нове підприємство, яке займатиметься ямковим ремонтом: «Це мале підприємство звернулося до нас із пропозицією продемонструвати свої вміння. У них на озброєнні чеська техніка, що дозволяє «латати» ями не методом фрезерування, а інфрачервоним нагрівом. Це дасть змогу уникнути швів між старим та новим покриттям, що зробить ремонт більш довговічним». За словами М. Корнійчука, якщо це підприємство продемонструє відмінну якість, місто продовжить співпрацю.

Ольга Рогач, «ТС», фото автора

Share Button