РОСТИМО Ж МИ, ГЕЙ!

У МІСЬКИХ ШКОЛАХ ЩОРОКУ БІЛЬШАЄ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

6930 учнів цього навчального рокус сядуть за шкільні парти міських шкіл . Минулого року ця цифра становила 6372 учні. За рік на території міста оселилося 215 дітей віком від 6 до 18 років. Тож учнівський контингент збільшився.

Рекорд цього року за кількістю першокласників тримає ЗОШ № 6. Заклад відкриє двері для першокласників у восьми класах. Наступного року прогнозується, що в школі буде 10 перших класів. Вулиця Головатого та прилеглі вулиці та провулки розбудовуються житловими багатоповерхівками, тож школярів у ЗОШ № 6 збільшується –інформувала на черговому засіданні міськвиконкому начальник управління освіти і науки Тетяна Чернойван. Виникає необхідність відкриття в деяких школах другої зміни, тому Т. Чернойван попросила жителів міста з розумінням поставитися до цієї проблеми.

Як наголосив міський голова Анатолій Федорчук, для розвантаження міських шкіл у планах будівництво нової школи на 1200 місць — розробляється проектна документація, а ось будівництво нового дитсадка розпочнеться восени. Кошти виділено, проектну документацію виготовлено. Так, на сьогодні в садочках також дефіцит місць, хоча за минулий рік на базі діючих відкрито 4 додоткові групи, а це, відповідно 120 додаткових місць. Цього року планується відкрити ще 2 групи.

Лідія ЗАХАРЧЕНКО, редактор міського радіомовлення

Share Button