Дітей більшає, потрібна нова школа

Біля 20 млн грн витратила влада Борисполя з міського бюджету цього літа на підготовку до нового навчального року. Наразі масштабні ремонти тривають майже в усіх школах міста. Згідно зі списками обліку дітей, що виноситься на  затвердження виконкомом, за парти сядуть 1 вересня 6930 школярів, що на 431 більше, ніж торік. Інформацію озвучила заступник міського голови Людмила Пасенко. Стійку динаміку збільшення дітей у місті керівник пояснила підвищенням народжуваності та міграційними процесами, пов’язаними з переміщенням осіб зі сходу країни. Йшлося, що перенавантаження міських шкіл доходить свого максимуму, а офіційний Бориспіль працює над можливістю будівництва нової школи.

Наголошувалося, що розширюються дошкільні заклади — відкриваються додаткові групи у ДНЗ. Рятівна ідея належить владі міста, нею спільно з батьками та адміністраціями закладів і втілюється. На будівництво нового садочка по вул. Привокзальній  вже виділено на липневій сесії 5 млн грн. Говорила Л. Пасенко і про кадрову неукомплектованість в ДНЗ, сьогодні це 40 вакансій. «У Борисполі не вистачає вихователів. Добре, що молоді спеціалісти, випускники Переяслав-Хмельницького педуніверситету, приїздять на роботу до нашого міста», — констатувала доповідач.

 

ПРЕСТИЖНО

Ліцей лідирує в ЗНО

Як поінформувала Л. Пасенко, результати ЗНО показали високий рівень знань бориспільських випускників у цілому. Лідерство серед міських освітніх закладів впевнено тримає «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П. Чубинського, який увійшов до переліку 200 кращих закладів серед десятків тисяч шкіл з усієї України, зайнявши, за показниками ЗНО, гідне 154 місце. До слова, серед освітніх закладів Київщини до престижного списку потрапило ще вісім ліцеїв та гімназій.

Оксана КОБЗАР, «ТС»

Share Button