«Набережний квартал» з яру виганяли гуртом

«Громада – великий чоловік» – вислів з української класики влучно характеризує важливість і результативність громадських слухань щодо незаконного спорудження 12-поверхового житлового комплексу на 10 секцій у найстарішому мікрорайоні Борисполя Соцмістечко. Демократичний процес відбувся наприкінці липня у залі міськвиконкому за присутності усіх сторін конфлікту, окрім головної – опального забудовника. Ініціатором слухань був депутат міськради В. Шалімов на попередній сесії.

Подія зібрала близько сотні активістів з Соцмістечка, більшість з яких пенсіонери. Ініціативна група від громади зайняла президію, а за трибуну один за одним виходили містяни висловитися. Громада прийшла з твердими наміром скасувати рішення сесії від 18.04.2014 року про договір суборенди, відмінити договір оренди й тим не дозволити зухвале будівництво другого Кінг-Конга. За що й проголосували згодом усі «за». Якщо розділять позицію виборців депутати вже на наступній сесії, то рішення набере юридичної сили.

Під кінець обговорення зібрання створило погоджувальну комісію з 12 осіб: 5 від міськради і 7 від громади. Обрані працювати місяць, щоб визначитися, яким бути Соцмістечку завтра.

Детальніше про перебіг громадський слухань читайте у «ТС» №№ 11-114 за 7 серпня

Share Button