Прикрашатимемо міста і села мирною працею

До Дня будівельника працівники однієї з кращих будівельних організацій нашого міста ТОВ «Трест «Бориспільсільбуд» прийшли з новими здобутками. Наша ж розмова з директором товариства Олександром Сичом розпочалася зі згадки про зустріч напередодні професійного свята минулого року.

— Як працюється нині, чи не стало часом гірше?

— Дякувати Богу, вдалося зберегти і колектив, і стабільність у роботі. Хоча через фінансові труднощі наприкінці минулого року відбулося невелике скорочення штатів. Але нині, завдяки поліпшенню оплати за здані об’єкти, вдалося зміцніти фінансово, тож знов розпочали набір працівників. У нас є об’єкти, вчасно виплачуємо заробітну плату.

Побувавши на деяких із новобудов, зрозуміла: Ваша давня мрія будувати саме для Бориспільщини здійснюється…

— Так, і за це ми вдячні міській владі, депутатам, які надають пріоритет при визначенні виконавців робіт місцевим будівельникам. Першу чергу будинку на Банківській завершуємо цього року, другу — наступного. Також триває постійна співпраця з Великою Олександрівкою. Споруджуємо для цього села аж сім об’єктів. Будуватимемо і в інших селах району. Є об’єкти на Київщині, наприклад, дитячий садок у Великій Димерці Броварського району.

— На ваших об’єктах побачила чимало нових працівників, але ще більше знайомих облич ветеранів. Намагаєтеся зберегти кращі кадри, які називаєте золотим фондом «Бориспільсільбуду»?

— Так, серед наших кращих спеціалістів і будівельників мій заступник Степан Сингаєвський, головний механік Олександр Маценко, головний енергетик Василь Нестеренко, начальник виробничого відділу Дмитро Сич, начальники дільниць Тетяна Мороз, Олександр Джигерей, виконроб Олександр Цілик, екскаваторник Микола Пугач, бульдозерист Степан Квасниця, муляри Микола Діденко, Василь Красножон, водії Анатолій Пахалович, Олександр Рубан, зварювальник Віктор Бальков, бетоняр Андрій Тарнавський, штукатур Людмила Кардашевська, маляр Оксана Макаренко, машиніст штукатурної станції Станіслав Ярмак та чимало інших.

— Що побажаєте напередодні вашого професійного свята?

— Це свято всіх, а не лише людей будівельних спеціальностей. Тож вітаю з Днем будівельника працівників колективу ТОВ «Трест «Бориспільсільбуд», своїх колег із інших будівельних організацій, жителів міста і району. Головне — хочу побажати  миру та мирної праці, щоб прикрашати наші села і міста. І щоб вони красивішали, розвивалися, мали перспективи на майбутнє, і люди жили в них щасливо. А ми, будівельники, представники наймирнішої в світі професії, частіше дарували вам нове затишне житло. Тож нехай збуваються всі наші мрії!

Наталія МОЖАЙКІНА, «ТС», фото Віктора СПІВАКА

Share Button