Петро Жувак: «Людина має радіти, що живе саме в нашому будинку»

Будинки, садочки, стадіони, магазини, овочесховища. За 50 років роботи ПрАТ «БМУ-53» у Борисполі виросли цілі житлові масиви. Сотні тисяч квадратних метрів житла, перша дев’ятиповерхівка у місті – усе це їх рук справа.

«Наше завдання – будувати якомога краще. Людина має радіти, що живе саме в нашому будинку», — каже керівник ПрАТ «БМУ-53» Петро Жувак.

Нині будівельники БМУ-53 завершують роботи на Лютневій і розпочинають зводити новий об’єкт на Толстого. Окрім використання якісних і перевірених технологій, будівельники не забувають і про красу.

«Ми дбаємо про благоустрій. Біля кожного будинку висаджуємо квіти та дерева, щоб люди мали змогу перепочити від міського галасу та асфальту і дихати свіжим повітрям біля свого дому. До того ж при нашій організації створено ЖЕК, який обслуговує будинки й вирішує всі питання, що виникають під час експлуатації», — розповідає П. Жувак.

Серед подальших планів – будувати у Борисполі і для бориспільців.

«Будувати житло не так вже й просто, але ми це вміємо і любимо. Зупинятися не збираємось, адже це велика радість – бачити, як розростається місто, як оживають збудовані нами будинки», — зазначив керівник БМУ-53.

 

Працюємо, аби людям жилося краще

Проте у БМУ-53 піклуються не лише про майбутніх мешканців новеньких будинків, а й про тих, хто їх зводить.

Так, за час роботи у колективі жодного разу не було скорочень. Люди мали змогу отримати житло, земельні ділянки та гаражі. «БМУ-53» власними силами вдалося закрити квартирну чергу та поліпшити житлові умови працівникам, які того потребували.

«Працюємо, аби людям жилося краще», — каже П. Жувак.

Нині на підприємстві працюють близько 160 осіб, серед яких два Заслужених будівельника України.

Один – сам Петро Жувак, який отримав почесне звання за будівництво стадіону «Колос», а інший – начальник виробничо-технологічного відділу Микола Окаянюк, який отримав звання Заслуженого будівельника за реконструкцію філармонії у Києві.

 

Квартири на Толстого вже розкуповують, бо довіряють

За рік на вулиці Толстого виросте новенька десятиповерхівка. Поки ж будівництво на стадії нульового циклу, але бориспільці уже розкуповують там квартири. Місце будівельники обрали просто ідеальне – чудова транспортна розв’язка, поруч ліцей та школа.

«За стільки років роботи нам довіряють. Будуємо ми на совість та й об’єкти здаємо вчасно», — розповідає начальник дільниці Сергій Свєчкін.

На будівництві зараз працює близько 30 осіб – бетонники, столяри, зварювальники.

«Працюємо з 8.00 до 19.00. За місяць-півтора візьмемось за перший поверх, а за рік уже будемо здавати першу секцію. Загалом же, повна реалізація проекту на вулиці Толстого запланована на 2017-й рік», — поділився планами С.Свєчкін.

 

Третя «квітка» «Первоцвіту»

На Лютневій завершуються роботи на новенькому будинку комплексу «Первоцвіт», який матиме номер 50. Це вже третя «квітка» начальника дільниці Володимира Агапевича.

Звели новеньку дев’ятиповерхівку так само швидко, як і попередні, — за рік. Щоправда, цього разу будівництво велось за монолітно-каркасним методом.

«Стіни  нашого будинку виконані з пінобетону, утеплені пінополістиролом, внутрішні перегородки виконані із бетонних блоків. Завдяки цьому у квартирах взимку буде тепло, а влітку – прохолодно. Окрім того, це забезпечить дуже добру звукоізоляцію», — зазначив начальник дільниці.

За його словами, квартири обладнають котлами, які забезпечать індивідуальне опалення та гаряче водопостачання. Більше того, за бажання, власники квартир зможуть виконати індивідуальне перепланування, адже конструкція будинку дозволяє перемістити внутрішні перегородки.

«Перепланування не завдасть шкоди конструкції будівлі, але його, звісно ж, потрібно буде узгодити», — додав В. Агапевич.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС», фото автора

На фото: начальник дільниці Сергій Свєчкін та керівник підприємства Петро Жувак

Share Button