Смачна отрута

У Борисполі стартував сезон кавунів та динь

Великі, з тоненькою шкіркою, червоні всередині, з медовим запахом та перевищеною дозою нітратів так у Борисполі стартував сезон баштанних.

За словами головного лікаря ветеринарної медицини Олександра Гуріна, вміст шкідливих речовин у баштанних перевищений у 2-2,5 рази: «На вихідних до міста було завезено велику партію кавунів і динь, які намагались реалізувати на Кооперативному ринку по вулиці Луговій. Під час перевірки в лабораторії ветсанекспертизи було виявлено, що вміст нітратів у динях становить 207 мг/кг (при нормі 90 мг/кг), у кавунах – 124 мг/кг (при нормі 60 мг/кг)».

Торгувати цими баштанними на ринку продавцям заборонили, але, не виключено, що днями ці кавуни та дині можуть з’явитись на стихійних ринках.

 

«ТС» поцікавилась у головного лікаря ветеринарної медицини Олександра Гуріна, чому ж продукцію, що становить загрозу здоров’ю жителів міста, не було вилучено та знищено, і дізнались, що такі дії заборонені новим законодавством.

«Відповідно до нових норм продавець має повернути неякісну продукцію виробнику, але це не з нашим менталітетом. До 2016 року нас позбавили права проводити перевірки. І поки діє цей мораторій, ми навіть підійти до машини, де знаходиться неякісна продукція, не маємо права», — наголосив О. Гурін.

Документів на баштанні, звісно ж, ніхто не бачив, оскільки продавці їх не надали. Ймовірно, у партії, яку намагались реалізувати на Луговій, було не менше 10 тонн.

Головний ветлікар також звернувся до жителів міста бути обережними: купуючи кавун чи диню, вимагати у продавців сертифікати, що засвідчують якість продукції, а також документи, де вказано вміст нітратів.

«Нітрати у чистому вигляді не шкідливі, але коли вони потрапляють в організм людини, перетворюються на недоокислені солі, що руйнують його зсередини. І якщо дорослий може витримати перевищену дозу нітратів, то для дитини таке отруєння матиме серйозні наслідки», — попередив О. Гурін.

Продавець: «Наш хазяїн по всьому місту торгує»

Кавуни смачні й солодкі, з Херсона, запевняє продавчиня, яка торгує біля входу на ринок Центральний.

Продукції у неї багато, але, за словами жінки, скоро мають підвезти ще, кавуни можна брати і не сумніватись, бо їх навіть лабораторія перевіряє: «Документи у нас є, але всі вони у хазяїна. Коли він буде, невідомо, адже роботи багато – сезон. Він по всьому місту торгує».

За ринком, неподалік від прокуратури, стоїть ціла вантажівка з кавунами. Ними торгують чоловіки. Їх продукція теж із Херсона, теж смачна і солодка, а документи, як не дивно, теж у «хазяїна».

«Усі документи у хазяїна і в хазяйки. Вона нам цю продукцію з Херсона направляє. Там усе, як треба, можете не сумніватись», — запевняють журналіста продавці.

Кілограм кавуна коштує 5 грн, дині – 15 грн. Недешева нині отрута, чи не так?

До слова, обидві ятки з баштанними розміщені у центрі міста і за межами ринку, тобто, теоретично, це стихійна торгівля, з якою вже так довго воює бориспільська міліція.

Щоправда, якщо бабусь правоохоронцям вдалося змусити не торгувати поза ринком, то боротись з отруйними кавунами та динями вони чомусь не поспішають. А загалом, в Україні складається дуже дивна ситуація – міліція не має права вилучати неякісну продукцію, оскільки зберігати її, відверто кажучи, ніде, а знищувати вони не мають права. На перевірки ж ветеринарною службою та СЕС накладено мораторій. Виникає логічне запитання: а хто ж тоді стежить за якістю продукції? Хто гарантує, що продукція, яка надходить на ринки, безпечна? Проте запитання поки залишаються без відповіді. Отже, покладатись можна хіба що на власний здоровий глузд.

Тож, обираючи собі смугасті ягоди, будьте обачні та не лінуйтеся попросити відповідні документи у тих, хто їх продає.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС», фото автора

Share Button