Допомога у зону АТО від Бориспільського району

У понеділок, 20 липня, від стін Бориспільської райдержадміністрації вирушив автобус із робітниками та гуманітарною допомогою до міста Попасна Луганської області, де перебувають українські військовослужбовці. Очолили групу керівник апарату РДА Андрій Хрол та головний лікар центральної районної лікарні Олександр Щур.

За дорученням президента України Петра Порошенка Київська область одна із перших взяла участь у зведенні фортифікаційних споруд на сході України. Долучився і Бориспільський район. У Попасній за участі наших земляків створено опорний пункт, забезпечено нормальні умови проживання, організовано харчування. Працюватимуть будівельники щонайменше два тижні. Матимуть відповідний захист, перебуватимуть під прикриттям правоохоронних структур та оборонних відомств.

Разом з робочою силою на Луганщину було відправлено гуманітарний вантаж. Це продукти: вода, олія, макаронні вироби, крупи, тушонка, хліб, овочі, а також засоби індивідуальної гігієни, спальні мішки, каремати, теплий одяг, будівельні інструменти. Медикаменти та військові аптечки за вимогами НАТО.

 

Очільник Бориспільщини Дмитро Воронін висловив вдячність голові Всеукраїнського благодійного фонду «Відданість» Олександру Єфімову, підприємцям Костянтину Струкову, Івану Надєіну, Юрію Коржевському, директору Сеньківськоі ЗОШ Володимиру Бережному, депутату районної ради Ігорю Проневичу і, звичайно, працівникам райдержадміністрації, які спільними зусиллями організували поїздку та збори, зокрема, Наталії Паніній та Михайлу Пензаю. Окремо подякував учасникам гуманітарної місії та будівельникам, які братимуть участь у спорудженні захисних військових споруд на Луганщині.

 

 «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» В РДА

У Бориспільській районній державній адміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання допомоги військовослужбовцям. Телефонувати за номером (04595) 6-14-38 (сектор по роботі зі зверненнями громадян). Звертатися на адресу м.Бориспіль, вул.Київський Шлях, 74, каб.11 або електронною поштою zvern@i.ua.

З питань отримання одноразової матеріальної допомоги просимо звертатися в сектор по роботі зі зверненнями громадян райдержадміністрації за тел. (04595) 6-14-38, або у службу у справах дітей та сім’ї РДА за тел. (04595) 5-22-72

З питань отримання медичної допомоги — у приймальню Бориспільської ЦРЛ за тел.: (04595) 6-12-72

З питань отримання пільг на житлово-комунальні послуги, працевлаштування та навчання —управління соціального захисту Бориспільської РДА за тел. (04595) 5-46-65

З питань призову та військової мобілізації — Бориспільсько-Баришівський об’єднаний міський військовий комісаріат за тел.: (04595) 6-23-45

З питань волонтерської допомоги у зону проведення антитерористичної операції прохання дзвонити в Координаційну раду волонтерів району за тел.: (067) 928-38-95 (Юлія Кияшко)

 

Share Button