БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА – НА ЗАХИСТІ  ІНДИВІДУАЛЬНИХ ПРАВ ГРОМАДЯН

З 1 липня за адресою: м. Бровари, вул. Київська, 135 розпочав роботу Броварський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, юрисдикція якого поширюється на міста Бровари, Березань, Бориспіль, Переяслав-Хмельницький та Баришівський, Бориспільський, Броварський, Згурівський, Переяслав-Хмельницький, Яготинський райони.

Центр забезпечуватиме доступ до безоплатної правової допомоги  у цивільному та адміністративному процесах для цілої низки соціально незахищених категорій громадян, таких, як малозабезпечені (особи, чий середній місячний сукупний сімейний дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів), учасники бойових дій (у тому числі учасники АТО із відповідним статусом та члени сімей загиблих), діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, біженці та ін. Усім цим незахищеним категоріям осіб надаватимуться послуги адвокатів для представництва їх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях, якщо вони належать до категорій, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, як це визначено ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Прийом громадян проводиться з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00.

Водночас, як наголошує в. о. директора Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Валерій Березинець, є вірогідність, що не всі із громадян, які звернуться до центру, потребуватимуть саме безоплатної вторинної, а по суті, адвокатської правової допомоги задля представництва своїх інтересів у судах. Певна частина осіб потребуватиме надання правових консультацій та роз’яснень, які центр, відповідно до покладених на нього завдань, не надаватиме. Таку функцію надають інші спеціалізовані установи в регіонах. А відтак, громадяни, які звертатимуться до центрів, будуть зорієнтовані куди йти та що робити, аби вирішити своє питання по суті – незважаючи на те, чи потрібна їм буде саме адвокатська допомога у судовому порядку, чи вирішення їхніх питань можливе у досудовий спосіб. Для цього центри налагоджуватимуть співпрацю з усіма організаціями, які надають допомогу людям щодо захисту їхніх прав.

Більше інформації про безоплатну правову допомогу на сайті: http://kyivreg.legalaid.gov.ua/

Контактна особа з питань тематики заходу: Березинець Валерій Васильович, контактний  телефон – 063-077-37-04.

Share Button