Бориспільська ЦРЛ отримала новенький УЗД-апарат вартістю майже мільйон гривень

У понеділок, 13 липня, Бориспільська центральна районна лікарня отримала гуманітарну допомогу з Німеччини.

До складу вантажу увійшли апарат УЗД-діагностики вартістю понад 20 тисяч євро, який дозволяє досліджувати глибокі судини нижніх кінцівок та шиї, та 38 коробок з медичними препаратами, крапельницями, шприцами, рукавичками, гігієнічними та механічними засобами користування для інвалідів.

Головний лікар ЦРЛ Олександр Щур, відкриваючи коробки, наголосив: «Дуже приємно, що про нас піклуються. Апаратура нова, сучасна та абсолютно безкоштовна!».

У відділенні ультразвукової діагностики був успішно протестований новий апарат. Свідками урочистої події були виконуючий обов’язки голови Бориспільської райради Іван Недогибченко, міський голова Анатолій Федорчук, його перший заступник Микола Корнійчук, голова Громадської ради району Михайло Музика та медичний персонал лікарні.

Надання гуманітарної допомоги стало можливим завдяки 25-річній співпраці Бориспільської ЦРЛ із фондом «Діти Чорнобиля» (керівник Н. Логачова) та громадою німецького міста Ланген.

Олександра ШОСТАК

Ми ще мало знайомі, але техніка працює бездоганно

IMG_8707Олена Момот – лікар ультразвукової діагностики. Працює у Бориспільській ЦРЛ півроку. Вона одна з перших, кому випала честь випробувати подарований УЗД-апарат.

«Ми поки мало знайомі, але працює новенький УЗД-апарат  бездоганно. Він дуже функціональний, єдине – усе це потрібно вивчити,  освоїти», — каже лікарка, оглядаючи пацієнтку.

Серед переваг апарата, за її словами, чітке зображення, велика кількість програм, а також можливість досліджувати стан не лише внутрішніх органів, а й судин.

До слова, до моменту передачі нової техніки у Бориспільській ЦРЛ працювало 5 УЗД-апаратів.

Тоня ТУМАНОВА, «ТС», фото автора

Share Button