Борт імені Костянтина Могилка здійнявся в небо після капремонту

Борт імені Героя України Костянтина Могилка здійснив свій перший обліт після капремонту на 410-му заводі ивільної авіації. Про це повідомила представник волонтерської організації «Крила Фенікса» у Борисполі Марина Добровольська.

«У нас знову поповнення. Ще одна птаха із залізного ряду повернулася в небо!» — розповіла М. Добровольська.

Загалом, у 15-ій Бригаді транспортно-авіаційної ескадрильї відновлено чотири літаки: два коштом волонтерів і ще два ‒ коштом держави.

Довідка: Костянтин Вікторович Могилко народився 27 травня 1978 року в місті Вінниця. Військову службу проходив у Львові, згодом у Борисполі. Командир літака, командир ескадрильї «Блакитна стежа» 15-ої окремої бригади транспортної авіації Повітряних сил Збройних Сил України (авіабаза Бориспіль). Командир екіпажу збитого 6 червня 2014 року над Слов’янськом транспортного літака АН-30Б, що здійснював спостережний політ у зоні АТО. Коли літак почав падати на житлові квартали Слов’янська, пілот ціною власного життя скерував його за межі міста. Похований на кладовищі села Пирогове Вінницького району Вінницької області. Посмертно удостоєний звання Герой України.

На честь Костянтина Могилка названо літак АН-30 Повітряних сил з бортовим номером 86.

Інф. «ТС»

Share Button