Митець закрив «Сontr-Amnesia»

23 червня на офіційне закриття виставки «Сontr-Amnesia» Володимира Кальненка за «круглим столом» зібрались учасники мистецького клубу «Спілка художників Борисполя» та поціновувачі живопису.

Присутні переглянули фільм Галини Лавринець «Сповідь», присвячений художнику, митцю-патріоту, людині незвичайної долі, майстру з академічною образотворчою освітою. Спілкування відбувалося активно і цікаво, адже Володимир Кальненко – надзвичайний оповідач, який цитує Тараса Шевченка й Олександра Пушкіна, співає українських народних пісень, говорить французькою. Багато цікавого дізнались учасники «круглого столу» про картини митця і саме творчий процес.

Гості ставили багато запитань і подякували за виставку. На знак поваги і на згадку В. Кальненку подарували альманах-двотомник «Бориспільський край» та запросили до Борисполя з новими виставками. У свою чергу, мистець (як називає себе сам художник) залишив у подарунок відвідувачам бібліотеки власну роботу.

За інф. Бориспільської МЦБС

 

ДО ТЕМИ:

У Києві в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» відкрилася виставка «Катерина Білокур. Хочу бути художником!». В експозиції представлена масштабна ретроспектива робіт видатної художниці ХХ сторіччя Катерини Білокур, а також твори сучасних українських митців, які працюють у жанрі відео-арту.

Виставка «Катерина Білокур . Хочу бути художником!» діятиме до 19 липня. Вартість квитка — 40 грн, для студентів, школярів та пенсіонерів за наявності посвідчення — 20 грн.

Share Button