Обговорювали на апаратній нараді у голови РДА:

РСТ працює без збитків

Про роботу районного споживчого товариства у сфері обслуговування населення у понеділок на апаратній нараді у голови РДА поінформував голова правління Костянтин Струков. Він наголосив, що наразі споживче товариство обслуговує 30 населених пунктів через 70 магазинів. На земельні ділянки, що використовуються, укладено договори оренди. Бориспільське РСТ працює без збитків. Кооперативні заклади є конкурентноспроможними. Лише минулого року проведено модернізацію та реконструкцію матеріально-технічної бази на суму 3,5 млн грн. Цьогоріч на ці ж цілі витрачено майже 2 млн грн.

Товариством постійно організовуються благодійні заходи, неодноразово було надано допомогу землякам, які беруть участь в АТО. РСТ тісно співпрацює з управлінням агропромислового розвитку РДА, організовуючи ярмарки, змагання, районні заходи.

За поданням Київської облдержадміністрації голова райдержадміністрації Д. Воронін вручив К. Струкову медаль «За гідність та патріотизм» та Грамоту обласної організації ветеранів України за вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху Київщини.

 Бюджет району виконали на 125%

Заступник начальника управління фінансів РДА Наталія Ячміньова під понеділковій нараді наголосила, що доходи бюджету району затверджено в сумі 335 млн 421 тис грн. До зведеного бюджету на 1 червня надійшло 169 млн грн при плані 135 млн, тож виконання становить 125,2%.

План за власними та закріпленими доходами виконано на 165,4%. Надходження податку з доходів фізичних осіб становлять 48 млн грн, надходження податку на майно – майже 19 млн грн, з акцизного податку надійшло 14,6 млн грн.

Інф. «ТС»

 «Горянин» попереджає

Комунальне підприємство «Горянин», що здійснює подачу води до 13 сіл району, попереджає про ймовірні відключення водопостачання. Причини: заборгованість населення за споживання води та несанкціоновані підключення до комунікацій. За словами першого заступника голови РДА Володимира Солдатенка, «Горянин» буде змушений відключити водопостачання 7 тисячам споживачів. Адже через борги населення за воду заборгованість комунального підприємства за енергоносії на сьогодні становить понад 158 тис грн.

 Від їхнього професіоналізму і чесності залежить рівень довіри до влади

23 червня голова районної держадміністрації Дмитро Воронін та в. о. голови районної ради Іван Недогибченко привітали співробітників із Днем працівника державної служби. У вітальному слові керівництво наголосило на змінах в РДА внаслідок оптимізації структури, тож найближчим часом скорочення неминучі. Та, незважаючи ні на що, керівники району бажали працівникам державної служби матеріального благополуччя, мирного неба, щастя, надійного тилу в родин,і вміння швидко і якісно приймати управлінські рішення, адже від цього залежить рівень довіри людей до влади.

За інф. прес-служби Бориспільської РДА

Share Button