Командно-штабні навчання з територіальної оборони: ДЛЯ ПІДТРИМАННЯ БОЙОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

На базі військового полігону військової частини  А 0473 (смт Дівички) з 5 по 12 червня  пройшла інтенсивна бойова підготовка з особовим складом 8-го окремого стрілецького батальйону, який було призвано на навчальні збори в рамках навчань з територіальної оборони. Для проходження навчання Бориспільсько-Баришівським ОМВК було відібрано, навчено та направлено 29 військовозобов’язаних.

Окремий стрілецький батальйон призначений для захисту й охорони державного кордону та об’єктів у Київській області. Особовий склад проходив відповідну підготовку. Упродовж зборів учасники за напрямами підготовки вдосконалювали свої тактичні та бойові навики. Зокрема, військовозобов’язані пройшли індивідуальну підготовку та злагодження відділень, взводів, рот, виконуючи нормативи стрільби зі стрілецької зброї, АК-74, РПГ-7, АГС, метання навчальних гранат та практичних навичок інженерної і тактичної підготовки. Також  було проведено заняття з надання первинної медичної допомоги із залученням співробітників Червоного Хреста.

На урочисте відкриття навчальних зборів прибули голова Київської обласної державної адміністрації В. Шандра, заступник голови Д. Христюк. голова Переяслав-Хмельницької РДА Г. Дубина. Наголошувалось, що основним завданням окремого стрілецького батальйону є охорона визначених об’єктів, відповідно до планів територіальної оборони області.  За відмінне проходження військових навчань кращі військовозобов’язані нагороджені грамотами Київської обласної держадміністрації. У планах для підтримання бойової майстерності періодично залучати особовий склад стрілецького батальйону.

Share Button