ВОНИ ДБАЮТЬ ПРО ЗДОРОВ’Я 23 ТИСЯЧ ДІТОК МІСТА

Третьої неділі червня в Україні святкують День медичного працівника. Традиційне забарвлення подія отримала після відповідного Указу президента в 1994 році. Відтак, 21 рік поспіль на офіційному рівні ми вітаємо людей, які присвятили себе благородній справі збереження життя й здоров’я співгромадян.

Напередодні святкової дати «ТС» завітала до амбулаторії загальної практики та сімейної медицини № 1, яку, за звичкою, більшість називає дитячою поліклінікою. За всю історію існування в закладі змінився інтер’єр, з’явилися нові спеціалісти та нові методи боротьби з хворобами. Однак залишилося найголовніше – любов до своєї справи. Серед дружного й згуртованого колективу можна виділити педіатрів, які, попри більш ніж 40-річний стаж роботи, й понині залишаються відданими обраній професії – це Софія Павлівна Тилко, Валентина Іванівна Бовкуненко, Тетяна Сергіївна Усманова, Олена Іванівна Задорожна та Лариса Петрівна Андріішена.

Завідуюча закладом Олена Білан розповіла, що колектив, у якому працює 11 лікарів-педіатрів та 9 вузьких спеціалістів, надає медичну допомогу найменшому населенню Бориспільського району. Якщо говорити в цифрах, то це понад 23 тисячі дітей.

Напередодні Дня медичного працівника Олена Володимирівна привітала колег зі святом і побажала міцного здоров’я, благополуччя, здійснення задумів, поваги від пацієнтів, любити й шанувати себе.

Тетяна ПІДГУРСЬКА, «ТС», фото автора

Share Button