Час відпочивати

155 гривень на добу – така демократична вартість путівки у санаторії «Скадовськ» (Херсонська обл.), що розрахований на оздоровлення дітей з батьками. З 26 червня розпочнеться перший заїзд до санаторію, в цей період оздоровлюватимуться 16 школярів із соціально незахищених категорій, яким подарувала такий відпочинок міська влада, та 15 дітей за кошти батьків.

У липні до «Скадовська» за путівками, придбаними міською владою, вирушать ще 30 дітей. Про це повідомила заступник міського голови Людмила Пасенко на нараді в понеділок. За її словами, група цього тижня виїздить до місця призначення. Також наголошувалося, що путівки, придбані за кошти державного й обласних бюджетів і надходять до Борисполя, розподілять між школярами міста.

Повідомлялося, що 56 дітей з Борисполя візьмуть участь у туристичному поході другого ступеня складності, що відбуватиметься на Івано-Франківщині, вздовж річки Чорний Черемош. Путівка на одну дитину коштує 2 тис. грн, оплату активно здійснюють батьки, які воліють обирати для своїх чад активне дозвілля. Як наголошувалося, таких з кожним роком більшає.

Share Button