Настільний теніс: зі Словенії та Словаччини з перемогою

Упродовж останніх двох тижнів травня збірна паралімпійська команда України з настільного тенісу взяла участь у двох престижних міжнародних турнірах, які почергово відбувались у Словенії та Словаччині. В обох турнірах кольори України разом зі своїми колегами по збірній захищав житель нашого міста, заслужений майстер спорту України Вадим Кубов. Загальна кількість учасників обох змагань була рекордною — понад 400 атлетів з усіх континентів земної кулі.  Тим приємніше, що у фінальному двобої за перше командне місце дует заслужених майстрів спорту України  у складі Вадима Кубова та Юрія Щепанського і у Словенії, і у Словаччині переміг команду Японії.

 Родина Літот — це «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

Спортивній родині Літот, працівникам ДП «МА Бориспіль», тату Ігорю Анатолійовичу, мамі Світлані Миколаївні та їх дев’ятирічному сину Івану, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» довірив захищати кольори столичної області на Всеукраїнському фестивалі спортивних родин «Тато, мама, я – спортивна сім’я», присвяченому Міжнародному дню сім’ї. За результатами змагань родина з Борисполя  посіла 9 місце серед 23 команд, окрім того, в одному з чотирьох видів програми фестивалю здобула перемогу, повернувшись додому з Дипломом I ступеня за спеціальний приз.

 Волейбол: дівчата — віце-чемпіони столичної області

Збірна команда м. Бориспіль серед дівчат 2002 -2003 рр. н. виборола срібні нагороди чемпіонату Київщини з волейболу сезону 2015 року. Підопічні досвідченого тренера Марії Віцюк виграли 4 двобої і програли лише господарям змагань.

 В Ірпені на «Олімпійському дні»

Минулої суботи близько 50 спортсменів та фізкультурників нашого міста взяли участь у фінальній частині «Олімпійського дня 2015» на Київщині, що проходив в Ірпені. Бориспільці виступали  у таких видах програми, як легкоатлетичний пробіг серед дошкільнят, юнаків та дівчат віком 9-14 та 15-17 років; у змаганнях  гирьовиків; турнірі з міні-футболу серед хлопчиків 2004-2005 рр. н. та у показових виступах (майстер-класі) з хокею на траві серед дівчат.

Чемпіонів з гирьового спорту стали наші Василь Трачук, Євгеній Биков, Вадим Іщенко та призерів – Сергій Гогоц та Віталій Кутенець.  Срібні медалі турніру здобули також підопічні фахівця з футболу громадської організації «Академія футболу «Фаворит» Євгена Хомули.

Бориспільську спортивну делегацію очолювали працівники міського центру спорту та фізичного здоров’я населення – автор цих рядків, Наталія Гапон, Галина Япринцева та тренери ДЮСШ Іван Гончаренко, Любов Комарова.

Віталій Кубов

Share Button