У Борисполі відзначили День прикордонника

Урочистості  з нагоди Дня прикордонника відбулися в актовій залі ОКПП «Київ» напередодні, 27 травня. У заходах взяли участь голова Бориспільської райдержадміністрації Дмитро Воронін, в. о. генерального директора ДП «МА «Бориспіль» Євген Дихне, начальник «Украероцентру» генерал-майор Олександр Волков та начальник ОКПП «Київ» Едуард Матусяк.

Вітаючи прикордонників із професійним святом, голова РДА Д. Воронін висловив впевненість, що захисники кордонів й надалі вірно служитимуть інтересам держави: «Від імені всієї Бориспільщини низько вклоняюся вашим побратимам, які першими прийняли удар ворога і яких сьогодні з нами немає, а також усім, хто нині несе складну службу з охорони державного кордону! Впевнений, що українські прикордонники й надалі вірно служитимуть інтересам України та її народу. Дякуємо вам за спокій та мирне небо над головою. Слава Україні!».

Близько 50-ти співробітників окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» Державної служби України було нагороджено Почесними грамотами та відзнаками за сумлінну службу та високий професіоналізм. Щирі слова вдячності за багаторічну працю почули й ветерани підприємства та вдови загиблих прикордонників. Присутні в залі вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих побратимів. По завершенні урочистостей відбувся концерт, організований Будинком дитячої та юнацької творчості м. Бориспіль.

Олександра ШОСТАК

Share Button