«Наші ідеї потребують вашої підтримки»

Ще одним доказом того, що бориспільська молодь — активна, цілеспрямована, сповнена ідей і готова до їх реалізації стала зустріч лідерів АУС з міським головою Анатолієм Федорчуком. Розмова була конструктивною та результативною: кожен із лідерів підготував найважливіше для себе запитання чи проблему й озвучив їх.

Першою проект «Історичне минуле» представила Оксана Каленченко. З наближенням святкування 1000-літнього ювілею міста у дівчини виникла ідея зробити театралізовану постановку історично значущої події, пов’язаної з Борисполем, в якій би жителі та гості міста побачили видатні історичні постаті. Написання сценарію та створення постановки лідери під керівництвом директора БДЮТ Наталії Тименко готові взяти на себе, але для реалізації проекту АУС потребує фінансової підтримки для закупівлі тканини на костюми.

Цікаву ідею для розвитку Борисполя туристичного представила Валерія Чоботок. Суть її проекту «Екскурсійне бюро» полягає у створенні творчої групу дітей-екскурсоводів, які в театралізованій формі показуватимуть різні історичні події. Лідерами АУС вже підготовлено один з маршрутів, який вони готові представити найближчим часом.

Христина Бубнюк зробила акцент на болючій проблемі БДЮТ – катастрофічній нестачі місця. Цього року до закладу прийшло 1700 вихованців, та затишний, але невеликий будинок не може їх усіх розмістити – тож для творчого розвитку дітей та юнацтва міста БДЮТ потребує додаткових квадратних метрів. А. Федорчук запевнив, що у місті є приміщення, які після ремонту перейдуть у користування позашкільного закладу.

Крім того, лідери АУС мріють про розвиток міста та дбають про його екологію, тому б дуже хотіли побачити у Борисполі невеличкий заповідник або міні-зоопарк, а також мають багато проектів, зорієнтованих на вирішення екологічних проблем.

А для того, аби лідери учнівського самоврядування могли ділитися власним досвідом та переймати цікаві ідеї в інших, юне покоління пропонує започаткувати програми з обміну учнями навчальних закладах. Також лідери розповіли про ідею створення телевізійного проекту, в якому хотіли б розповідати про новини та досягнення Будинку дитячої та юнацької творчості й навчальних закладів міста.

Ідей у бориспільської юні багато, але більшість з них потребують підтримки. Тож міський голова пообіцяв розглянути всі пропозиції, що по можливості вони реалізовуватимуться в життя.

Катерина Савенко, «ТС»

Share Button