Обговорювали на нараді в РДА

Фінішує рік навчальний

Начальник районного відділу освіти Микола Неруш на апаратній нараді у голови РДА поінформував про завершення навчального року. Він наголосив, що проведено державну підсумкову атестацію в 4 класах, на черзі — з 1 до 8 червня — державна підсумкова атестація в 9 класах. Учні 11 класів проходили державну підсумкову атестацію з 22 по 28 травня.

За словами М. Неруша, цьогоріч маємо 330 випускників. Із них золотими медалями «За високі досягнення в навчанні» буде нагороджено 6 осіб, срібними — «За досягнення в навчанні»— також 6. З 518 випускників 9 класів 13 осіб отримають свідоцтво з відзнакою.

Сьогодні школярі зберуться на свято Останнього дзвоника. Урочистості з нагоди вручення атестатів випускникам 11 класів відбудуться 30 та 31 травня, у випускників 9 класів – 10 та 11 червня.

 

На порозі — літнє оздоровлення

Для проведення оздоровчої кампанії в 2015 році в місцевому бюджеті передбачено 500 тис. грн. Притому сума батьківських коштів до виїзного оздоровлення прогнозується в межах 200 тис. грн.Після закінчення навчального процесу в 16 школах району розпочнуть роботу пришкільні табори, у тому числі 7 мовних. 235 дітей під керівництвом 14 педагогів та 14 волонтерів удосконалюватимуть знання мов та їх практичне застосування. Відділ освіти звернувся з проханням до керівництва РДА підтримати ініціативу звернення до сільських голів стосовно сприяння організації роботи пришкільних таборів.

Першочергово оздоровлюватимуться діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей. Станом на 5 травня сформовано групу учнів шкіл району (діти-сироти та інваліди), які з 5 по 20 червня безкоштовно оздоровлюватимуться в центрі «Лісова казка» м. Переяслав-Хмельницький.

З 1 червня всі дошкільні навчальні заклади буде переведено на санаторний режим харчування.

 

Share Button