«Характерники» перші у місті

20 травня вісім команд-роїв від навчальних закладів Борисполя знову зустрілися у рамках другого туру І (міського) етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), аби визначити, який з них все ж таки найспритніший, найсильніший та найкмітливіший.

Привітати юних патріотів прийшли почесні гості, серед яких міський голова Анатолій Федорчук, секретар міськради Володимир Пилипчук, заступник міського голови Людмила Пасенко, депутат міської ради Едуард Берестюк, голова громадської організації «Боревітер» Євген Ломако, заступник командира в/ч А 2215 по роботі з особовим складом Олександр Голуб, воїни антитерористичної операції та ін.

Кожен рій, до якого входило десять учасників, мав власну назву, відзначку, бойовий клич-девіз, ройове гасло-позивний, прапор та уніформу. Змагалися юні патріоти у восьми категоріях: стріляли з пневматичної зброї, переплавлялися через річку на плавзасобах, розбирали зброю. Була тут і смуга перешкод, пожежна підготовка, спортивне орієнтування тощо. Крім етапів, що входили до залікової програми, учасникам вдалося продемонструвати свій командний дух та згуртованість у різних конкурсах: «Перетягування канату», «Боротьба навхрест», «Лазертаг». У перерві між змаганнями школярі куштували смачну козацьку кашу від кухарів ЗОШ № 7, що стало можливим за підтримки та сприяння депутатів міської ради Анатолія Пасічного та Валерія Мартишка.

За підсумками заліків перемогу у змаганнях здобула команда-рій ЗОШ № 3 «Характерники», друге місце посіла команда НВК «Гімназія «Перспектива» «Козацька рада», на третьому опинився рій «Дніпро» ЗОШ № 6. Команди-переможці отримали дипломи виконавчого комітету Бориспільської міської ради, переможці на етапах – дипломи управління освіти і науки. Традиційно, кращий рій отримав у подарунок статуетку-символ гри, виготовлену керівником гуртка «Гончарство та кераміка» Миколою Чубатюком (ЦТТ «Евріка»).

Наступний обласний етап гри відбудеться 15-17 червня на базі Навчального полігону ДП «Мобільний рятувальний центр» державної служби надзвичайних ситуацій України у селищі П’ятихатки Обухівського району, де «Характерники» відстоюватимуть честь нашого міста.

Інф. «ТС», фото Ольги Рогач

Share Button