Гімн об’єднав народних, заслужених і бориспільців

27 травня в міському будинку культури за підтримки управління культури, національностей та релігії Київської обласної державної адміністрації відбулась культурно-мистецька акція «Гімн єднає Україну», приурочена двохсотій річниці з дня народження композитора й хорового диригента, громадського діяча, автора музики нинішнього Гімну України Михайла Вербицького, та 150-ій річниці першого публічного виконання твору «Ще не вмерла Україна» за участі Народних артистів України Тараса Петрененка, Тетяни Горобець, Заслужених артистів України Ярослава Кваши, Астраї, та творчої молоді Київського обласного коледжу культури і мистецтв.

На заході були присутні заступник голови КОДА Дмитро Христюк, начальник управління культури, національностей та релігій КОДА Ігор Подолянець, секретар міської ради Володимир Пилипчук, заступники міського голови Людмила Ковальова, Людмила Пасенко, начальник управління культури, молоді та спорту міської ради Наталія Погребна.

На музиці Тараса Петриненка виросло уже не одне покоління, а його пісні набули слави народних хітів. За одну пісню «Україно» вже можна вшановувати його всілякими можливими й неможливими почестями.

Зворушливим був момент, коли Тарас Петриненко виконував Гімн України і весь зал в єдиному пориві співав разом з ним. Бо патріотичні слова пісень  Петриненка «запалюють тисячі сердець». Відомий український музикант, народний артист України в дуеті з народною артисткою України Тетяною Горобець представив слухачам і свої нові пісні, й ті, які відомі багатьом поколінням українців. За півтори годин концерту глядачі й артисти встигли стати одним цілим. Незабутні враження неможливо передати словами — потрібно було бути там, щоб відчувати українську пісню, українську музику, наш патріотизм і нашу єдність.

Інф. «ТС»

Share Button