Укргазбанк фінансує ОСББ

Представники Укргазбанку 25 травня відвідали апаратну нараду в міськвиконкомі, щоб донести інформацію до широкого загалу про програму кредитування на придбання коштів на ремонт чи облаштування під’їздів, встановлення вікон чи лічильників для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Основним моментам програми було названо той факт, що у разі кредитування відшкодування коштів державою становить 40% від суми кредиту. Наголошувалося, що процентна ставка за користування кредитними коштами до 12 місяців буде 23,5% , від 12 місяців і до 5 років – 25%.

Щоб ОСББ змогло отримати фінансування, його діяльність повинна становити не менше трьох місяців від дня реєстрації, а його членами мають бути не менш ніж 70% жителів будинку.

– Відшкодування обіцяних відсотків кредиту буде після того, як ОСББ надасть відомості про цільове призначення коштів до 20 числа місяця перед звітним. ОСББ звітується перед банком, ця інформація вноситься до єдиного реєстру й передається на обстеження до головного банку. А вже до 25 числа наступного місяця буде відшкодування коштів, – пояснював представник банку. Розгляд заявки на отримання фінансів здійснюється впродовж чотирьох днів.

Наголошувалося, що в Укргазбанку діє програма й на придбання енергозберігаючого обладнання та матеріалів на утеплення. Максимальна сума фінансування –  50 тис. грн, а відсоток відшкодування державою від суми кредиту коливається від 20 до 30%, процентна ставка у межах 25%.

Share Button