Достойна прем’єра в достойній залі

На понеділковій апаратній нараді у міського голови від асоціації учасників АТО Борисполя виступив заступник голови цієї організації Віталій Горкун. Він висловив подяку жителям міста, які знайшли час переглянути широко анонсований у Борисполі документальний фільм «Добровольці Божої Чоти», що транслювався вихідними у міському будинку культури.

Виступаючий подякував і працівникам міськвиконкому за активне сприяння у проведенні доброчинного заходу та патріотичну позицію місцевої влади. За словами В. Горкуна, за три дні прокату стрічка зібрала 31 тис. 283 грн. Нагадаємо, кошти планується витратити на придбання тепловізора для наших захисників, які перебувають у зоні бойових дій.

Натомість міський голова Анатолій Федорчук з розчаруванням констатував, що аншлагу навіть на п’ятничній прем’єрі, 22 травня, не було. За його словами, зала міського будинку культури, що вміщує 270 глядачів, зібрала лише близько 200 осіб. «Це відповідь окремим міським депутатам, які спекулюють на тому, що Бориспіль не має великої концертної зали. Ми не змогли заповнити навіть ту, що маємо, і це за умови великої рекламної кампанії перед фільмом. Люди чомусь не охоче йдуть на культурні заходи», – із розчаруванням зазначив Анатолій Соловйович. Щодо характеристик самої зали БК, що часто є розмінною монетою у популістських дискусіях окремих обранців, заступник міського голови Людмила Пасенко наголосила, що режисер фільму Леонід Кантер у виступі перед прем’єрою стрічки, відповідаючи на виправдання з приводу скромної зали, наголосив, що зала бориспільського БК цілком пристойна, такої не мають навіть окремі міста обласного значення, такі, як Вінниця, Чернігів.

 

Share Button