Крадуть туї з чорнобривцями

У травні Бориспіль традиційно потерпає від крадіїв молодих саджанців та квіткової розсади. Здається, кількість бажаючих нажитися на вирощених і доглянутих  комунальниками рослинах серед містян не меншає, а зростає. Так, за інформацією головного міліціонера Бориспільщини Романа Козьякова, минулого тижня було зафіксовано два випадки крадіжки туй.

Зловмисників затримано, дерева вилучено. Як повідомив Р. Козьяков, крадіями виявилися місцеві чоловіки віком до 30 років, які прагнули заробити собі на пляшку, продавши молоденькі деревця.

Перший заступник міського голови Микола Корнійчук доповнив невтішну інформацію, але вже про збитки на міських клумбах: «За вихідні з центральної площі міста зникло 53 корінці петунії, а на клумбі, що на  розі вулиць Шевченка-Ворошилова, вирвано 251 чорнобривець. Зафіксовано крадіжки рослин у соцмістечку, інших районах міста». Прозвучала інформація і про неодноразові факти крадіжок рослин біля управління освіти та науки. У міській раді занепокоєні такою далекою від європейської тенденцією у нашому місті. Міліція ж визнає, що спіймати на гарячому рослинних злодіїв, на жаль,  ніяк не вдається.

Share Button