У міському БК стартують «Добровольці Божої Чоти»

Благодійний перегляд широко анонсованої в місцевих ЗМІ документальної стрічки режисерів Л. Кантера та І. Ясній про патріотизм Кіборгів відбудеться вже цієї п’ятниці о 18.00 у приміщенні будинку культури, що на вул. Радгоспна, 1. Роботу називають документом епохи, де показано жорсткі воєнні реалії, а у кадрах відео – хлопці-захисники із 2-ої роти 79-ої окремої аеромобільної бригади.

Подивитися вражаючий фільм про пекельні будні українських добровольців на лінії вогню закликав бориспільців на апаратній нараді у міського голови заступник голови міської асоціації учасників АТО Віталій Горкун.

– Фільм було знято за 6-7 днів у Донецькому аеропорту камерою, що була прикріплена на касці, – говорить В. Горкун. – На жаль, не ввесь відзнятий матеріал вдалося зберегти до монтування.

Виступаючий наголосив, що перед п’ятничною прем’єрою, о 17.00,  місцеві глядачі зможуть поспілкуватися із Кіборгами та режисерами фільму. Мета першого і наступних показів стрічки благородна: кошти, з добровільних внесків за перегляд, будуть витрачені на придбання тепловізара.

– Бориспіль – одне із небагатьох міст, яке бере цей фільм у прокат. Наразі робота вже перекладається іспанською і планується бути представленою на Канському фестивалі,  – інтригував В. Горкун.

Фільм у міському прокаті триватиме з 22 до 28 травня, сеанси двічі на день: о 14. 00 та 19. 00.

Share Button