«Ми – гідні нащадки козацької слави!»

7 травня у Борисполі відбувся другий (міський) етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2015», в якому взяли участь усі загальноосвітні заклади міста. Вже зранку на стадіоні «Колос» зібралися учасники фестивалю – збірні команди шкіл, що пройшли випробування на різних етапах, показавши не лише спортивну підготовку та витримку, а й рівень знань з історії українського козацтва.

Зокрема, юні спортсмени демонстрували свої навички у таких видах спорту, як човниковий біг, стрибки у довжину, стрибки на скакалці. Силу свого командного духу та згуртованості школярі доводили перетягуванням канату та естафетою. Привітати  учасників на свято спорту завітали і представники влади: міський голова Анатолій Федорчук, секретар міськради Володимир Пилипчук, заступник міського голови Людмила Пасенко, депутат міськради, директор міського центру спорту та фізичного здоров’я населення Микола Костянець, депутат міської ради, директор Бориспільської ДЮСШ Едуард Берестюк, депутат міськради Ігор Петренко. Підтримати спортсменів прийшли і вболівальники, які своїми гаслами допомагали підвищувати бойовий дух та спортивний азарт учасників.

Оскільки «Козацький гарт» проходив напередодні відзначення 70-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-річчя від дня завершення Другої світової війни, в пам’ять про тих, хто подарував нащадкам мир учасники фестивалю поклали квіти до Меморіалу слави.

За підсумками фестивалю, першість виборола збірна команда Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива», на другому місці — команда Бориспільської спеціалізованої школи ім. К. Могилка № 5, третє місце посіла ЗОШ № 6. Переможці та призери фестивалю отримали кубки з рук виконуючого обов’язки начальника управління освіти і науки Володимира Письменного. Команда-переможець представлятиме місто Бориспіль на третьому (обласному) турі Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт 2015».

Інф. «ТС», фото Віктора Співака

Share Button