Пам’ятаємо війну й хочемо миру

8 травня у День пам’яті та примирення бориспільці зібралися на Книшовому меморіальному парковому комплексі.

Відходять у минуле суворі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто поліг у боях заради щастя інших, адже дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю історію війні 1939-1945 років.

Під час мітингу виступили міський голова Анатолій Федорчук, начальник ОКПП «Київ» Державної прикордонної служби України полковник Едуард Матусяк, голова Бориспільської організації ветеранів-прикордонників полковник у відставці Олександр Конєв та начальник відділу повсякденної діяльності штабу ОКПП «Київ» підполковник Антон Малюга. Про те, якою війну бачать діти, розповіли вихованці творчої студії «Чабрець» міського БДЮТ.

8 травня Бориспіль вшанував усіх полеглих воїнів-героїв. Квіти до братських могил прикордонників, а також могил льотчиків, які загинули 1959 року під час випробувального польоту, могили Героя Радянського Союзу М. Бабкіна, братської могили льотчиків екіпажу генерал-майора І. Хижняка, льотчиків екіпажу АН-30, які загинули 6 червня 2014 року в зоні АТО, могили Миколи Березового та пам’ятних місць, які пов’язані з військовими подіями, було покладено від виконавчого комітету Бориспільської міської ради, керівництва ОКПП, представників культури, освіти, молоді та громадськості міста.

Катерина Савенко, «ТС», фото Віктора Співака

Share Button