БІЙ В РАМКАХ ПРАВИЛ

Напередодні 70-ої річниці Перемоги над фашизмом в Європі та 70-ої річниці завершення Другої світової війни у Борисполі відбувся Відкритий чемпіонат Київської обласної ДЮСШ з боксу серед школярів 1999-2002 р.н. та молодших.

8 травня в залі Бориспільської ДЮСШ було спекотно. 194 боксери зі столиці та Київської області боролися за звання майстра шкіряної рукавички. Таким чином напередодні 9 травня 20 команд доводили право бути гідними подвигу предків.

З економічною ситуацією в державі навіть ентузіасти не ризикують прогнозувати проведення будь-яких спортивних змагань. Однак історію не перепишеш, і 70 років з дня Великої Перемоги – факт. Отож, щоб не говорили скептики, захід відбувся на високому рівні. Організатори (Київська обласна ДЮСШ (директор – В’ячеслав Сидоренко), спільно з Бориспільською міською радою, Бориспільська ДЮСШ, Бориспільська федерація боксу) заручилися надійним арсеналом друзів, спонсорів та партнерів, для яких бокс – значно більше, ніж спорт. Серед них В. Андреєв, М. Стариченко, В. Пилипчук, ПП “Екватор-3000”, депутати Бориспільської міської ради Б. Шапіро, В. Шалімов, І. Левітас, С. Лінкевич, О. Дубравський, Р. Шуменко, депутат районної ради С. Очеретько.

Дотримуючись традицій великих спортивних арен, учасники змагань шикувалися у колону на чолі зі своїми тренерами, лунав Державний Гімн України, підняли жовто-блакитний прапор. Юних боксерів привітали організатори та меценати, бажаючи досягнення омріяних спортивних злетів та висот. Після вступу присутні стали свідками картини не для слабодухих. 97 пар боксерів демонстрували неабияку силу волі, завдаючи один-одному удари у верхню частину тіла спереду та збоку. Варто відзначити, що кинули виклик нежіночому виду спорту шість дівчат. Кращих у бою в рамках правил визначав головний суддя змагань, заслужений тренер України, майстер спорту СРСР Едуард Виноградов, відповідав за формальну частину змагань головний секретар – майстер спорту СРСР Микола Степаненко.

Переможці отримували медалі та дипломи з рук представників депутатського корпусу, організаторів та спонсорів. Міський голова Анатолій Федорчук привітав із завершенням змагань першу пару дівчат з Борисполя.

За кількістю завданих ударів, кращими спортсменами з Борисполя стали Кирил Найденко, Даниїл Лобанов, Данило Пересунько, Олександр Марченко, Микола Яровий, Олександр Шевченко, Дмитро Муха, Максим Чорний, Василь Красота, Микола Тітов, В’ячеслав Самсоненко,       Владислав Терещенко, Владислав Юрко, Владислав Сарачинський, Артем Вийтев, Артур Ангел-Бодареу, Денис Шабадей, Денис Настасієнко, Андрій Поляниця, Сергій Артеменко, Іван Коновал, Сергій Гордієнко, Богдан Величко. Підготувалиспортсменів М. Степаненко, В. Лазебник,  М. Шкоруп, С. Кінаш, О. Щибрик, І. Гудзь, Е. Берестюк, В. Гудзь.

Переможених у змаганні не було, адже, в гіршому випадку, спортсмен здобував почесне друге місце. Однак боротьба вимагала швидкості, максимуму своїх можливостей та неабиякої сили ударів в ім’я перемоги та нашого славетного минулого.

Тетяна Підгурська, кореспондент міського радіомовлення

Share Button