Нацгвардію України вітали грамотами, піснями і танцями

У неділю, 10 травня, у навчальному центрі с. Старе на Бориспільщині пройшли урочистості з нагоди 70-ої річниці Великої Перемоги.

У заходах взяли участь перший заступник голови Бориспільської РДА Володимир Солдатенко, ветеран внутрішніх військ України полковник Віктор Чігир, координатор з волонтерської допомоги Василь Бойко і творчий колектив Будинку дитячої та юнацької творчості на чолі з директором Наталією Тименко. У рамках свята 15 бійців Нацгвардії України — учасників Антитерористичної операції на Сході України — були нагороджені Почесними грамотами та Подяками за мужність, професіоналізм та високий патріотизм.  

«Минуло 70 років з того моменту, коли наші діди-прадіди героїчно відстоювали волю та незалежність, щодня наближаючи День перемоги, — зауважив перший заступник голови РДА Володимир Солдатенко, звертаючись до солдат. — Зараз Ви, будучи на передовій, наслідуєте традиції наших ветеранів. Ми всі перед Вами низько схиляємо голови».

Вітаючи учасників АТО, керівник спочатку вручив державні грамоти п’ятьом командирам батальйону ім. Кульчицького – Олександру Войтку, Максиму Марчуку, Андрію Ковалевському, Вадиму Азауряну та  Владиславу Шарапоновському, а  потім ще десятьом гвардійцям. Спеціально для більше ніж 200 українських військовослужбовців відбувся концерт, виконаний учнями Будинку дитячої та юнацької творчості м. Бориспіль. Діти співали пісні «Молитва за Україну», «Десятий батальйон», «Повертайся живим», декламували вірші з української патріотичної поезії, танцювали. Серед учасників концерту були народний хореографічний ансамбль «Радість», зразковий хореографічний ансамбль «Грація», зразковий вокальний ансамбль «Веселочка» та інші. Це вже третій концерт у навчальному центрі с. Старе за участі бориспільських дітей

Наприкінці зустрічі солдати щиро дякували гостям за подаровані хвилини щастя, частували фронтовою кашею та узваром. А гості бажали бійцям повертатися в рідні домівки живими та неушкодженими.

Олександра ШОСТАК, фото автора

На фото: Володимир Солдатенко вручає нагороди

Share Button