Бориспільці засипали СЕС скаргами щодо роботи підприємств торгівлі

Бориспільці скаржаться до СЕС на роботу закладів торгівлі, а також на неякісні продукти. І якщо сьогодні захворюваність на кишково-інфекційні хвороби невисока, то невідомо, якою вона буде завтра. На цьому наголосила головний державний санітарний лікар м. Бориспіль, Бориспільського району, м. Переяслав-Хмельницький та Переяслав-Хмельницького району Тетяна Орабіна.

Вона зазначила, що в основному жителі міста скаржаться на несвіжу та неякісну продукцію, яку реалізують у закладах торгівлі, але служба нічого вдіяти не може, оскільки уряд продовжив дію мораторію на перевірки.

«Ситуація з кишковими інфекціями неконтрольована, і дуже важко прогнозувати, що буде далі», ‒ додала головний санітарний лікар.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк 13 січня повідомив, що Кабінет міністрів на півроку продовжив дію мораторію на перевірки всіх суб`єктів господарювання, крім фіскальних перевірок. Він наголосив, що такий мораторій діяв у другому півріччі 2014 року і продовжений на перше півріччя 2015 року.

Share Button