Сузір’я маленьких талантів

179 учасників із 11 дошкільних навчальних закладів міста та приватного закладу Центру розвитку «Країна Мрій» два дні (22-23 квітня) демонстрували, чого навчилися впродовж року. Творчий конкурс «Бориспільські зіроньки» відбувся за ініціативи управління освіти і науки в приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості.

З вітальним словом до присутніх звернулись заступник міського голови Людмила Пасенко та начальник управління освіти і науки Тетяна Чернойван. Серед спонсорів конкурсу — директор ПрАТ «Бориспільський комбінат будівельних матеріалів» Ігор Шалімов.

Оцінювали виступи маленьких дарувань поважне журі, до складу якого увійшли головний спеціаліст управління освіти і науки Наталія Стрільник (голова журі), завідувач міського методичного кабінету, кандидат педагогічних наук Людмила Мозгова, керівник зразкового художнього колективу вокального ансамблю «Веселочка» Жанна Бурчак, художній керівник народного хореографічного ансамблю «Радість» Ірина Хижна, голова ради міської організації профспілки працівників освіти і науки Тамара Нікітко.

Запальна музика, неабиякий дитячий артистизм змушували глядацьку залу щедро й від душі дарувати посмішки та оплески. Найменші бориспільці вкотре довели, вони талановиті в усьому. Журі, підбиваючи підсумки конкурсу, не шкодували теплих слів подяки та захоплення на адресу маленьких артистів, їхніх батьків, педагогів, музкерівників.  А учасники найбільше зраділи солодким подарункам від журі.

У номінації «Пісенний конкурс» перше місце здобув ДНЗ «Росинка» за виконання пісні «Вишиванка» (керівник Раїса Бойко); друге місце — у ДНЗ «Журавонька» за виконання пісні «Веселка» (керівник Ілона Мартинюк); третє місце — у ДНЗ «Світлячок» за виконання пісні «Чарівні сни з мамою» (керівник Тамара Турчак);

У номінації «Танцювальний конкурс» перше місце знову ж таки у ДНЗ «Росинка» за виконання танцю «Вареники» (керівник Світлана Браславська); друге місце здобув у ДНЗ № 1 за виконання танцю «Маки» (керівник Валентина Овчар); третє місце — у ДНЗ «Веселка» за виконання музичної композиції «У пошуках Царівни» (керівник Олена Хурда).

«Бориспільські освітяни дошкільної галузі показали високий рівень підготовки дітей, якого їм вдалося досягти завдяки співпраці з батьками та неабияким талантам дітей. А коли є співпраця – є й результат», — зазначила начальник управління освіти і науки Т. Чернойван.

Переможці отримали дипломи управління освіти і науки та подарунки (конструктори LEGO) від директора ПрАТ «Бориспільського комбінату будівельних матеріалів» Ігоря Шалімова

Конкурс засвідчив: музичній грамоті у дошкільних навчальних закладах міста приділяється неабияка увага. Тому, сподіваємось, що наступного року «Бориспільські зіроньки» потішать нас новими таланти.

І. Ситіна, методист міського методичного кабінету

Share Button