З початку року проведено 27 службових розслідувань

Протягом 2015 року за фактами порушення законодавства у сфері службової діяльності розпочато 2 кримінальних провадження за вчинення злочинів щодо прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, тобто хабарництво.

За матеріалами співробітників управління власної безпеки в січні-березні розпочато 9 кримінальних проваджень за фактами вчинення злочинів посадовими особами фіскальної служби у сфері службової діяльності.

Крім того, з початку року управлінням власної безпеки проведено 27 службових розслідувань та перевірок, за результатами яких винесено 5 офіційних застережень щодо недопущення корупційних правопорушень.

Не менше уваги приділяється проведенню профілактично-попереджувальній роботі в підрозділах органів ДФС Київщини.

З метою запобігання виникнення причин та умов, що сприяють вчиненню корупційних та інших правопорушень у сфері службової діяльності у І кварталі проведено 67 профілактичних заходів, з яких 27 лекцій для працівників фіскальної служби з антикорупційної тематики, 22 інформаційних матеріали у вигляді швидкоплинних стрічок на телебаченні, 6 інформаційних повідомлень в мережі Інтернет та 3 публікації в пресі.

За інф. ГУ ДФС у Київській області

Share Button