Ми – майбутнє

Ми співаємо так, що мусимо перемогти: з 4 травня підтримуймо юних вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості на сайті www.38.ua

2015-ий проголошено Роком Державного Гімну України. З нагоди святкування визначної дати було створено соціальний проект «Ми — Майбутнє». «Ми – Майбутнє» — це  Всеукраїнський конкурс між  вихованцями дитячих дошкільних закладів, учнями загальноосвiтніх шкiл та вищих навчальних закладiв усiх рiвнiв акредитацiї на найцікавіше та найоригінальніше виконання Державного гімну України. Переможці отримають фінансову винагороду.

Спеціально для конкурсу українські IT-фахівці створили Інтернет-майданчик «Ми —Українці», де кожен охочий може розмістити власний варіант виконання гімну і взяти участь у голосуванні.

Варто наголосити, що Центр світової спадщини ЮНЕСКО визнав гімн України найкращим в світі (Best National Anthem in the World). До рейтингу ввійшли національні гімни 193 країн світу. Славень України здобув перше місце — тож нам є чим пишатися.

Учасником конкурсу став і БДЮТ м. Бориспіль. Педагогічний колектив, який звик креативно підходити до своєї роботи, не зміг пропустити такої можливості, й вихованці БДЮТ близько місяця співали український славень для ролика. Головною  ж метою участі в конкурсі є представлення рідного міста та закладу. Чорновий варіант відео вже було презентовано вихованцям та їх батькам, а щоб перемогти у конкурсі — потрібна підтримка всіх бориспільців. Тож вже з 4 травня підтримуймо юних БДЮТівців на сайті www.38.ua

Інф. «ТС», фото Віктора СПІВАКА

Share Button