Щотижневу апаратну нараду провели голова РДА Дмитро Воронін та в. о. голови районної ради Іван Недогибченко.

Два основних питання винесли на порядок денний – проведення ЗНО у закладах освіти району, а також підготовка та відзначення 70-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ої річниці завершення Другої світової війни.

Випускники району пройшли перше тестування

Спеціаліст районного відділу освіти Катерина Паламарчук поінформувала, що 24 квітня 359 випускників району пройшли перше тестування, серед яких двоє учні, що навчаються за екстернатною формою.

Для підвезення випускників до 4 пунктів тестування у м. Бориспіль було задіяно шкільні автобуси, транспорт батьків і найманий транспорт. Учні Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. їхали рейсовим автобусом. У кожному навчальному закладі були визначені відповідальні, які контролювали явку учнів та супроводжували їх до місця проведення ЗНО.

Результати складання тесту з української мови надійдуть до навчальних закладів до 15 травня і будуть перенесені в атестат як ДПА. Сертифікат з результатами міститиме дві оцінки: за 12-бальною та 200-бальною (базовий рівень) шкалою, а якщо випускник складав тест поглибленого рівня – то матиме ще й третю оцінку.

Для випускників із території анексованого Криму та зони проведення АТО на Донбасі, а також учасників АТО термін реєстрації для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році подовжено до 20 травня, а тести вони складатимуть у додаткову сесію: з 9 червня по 7 липня 2015 року.

 Готуємося до ювілейної річниці Перемоги

В. о. начальника відділу культури Ольга Сусленко наголосила, що згідно з планом у районі проведуть низку заходів: упорядкування меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховань загиблих захисників у Другій світовій війні та воїнів АТО; здійснення урочистих заходів, а також молебнів та панахид; проведення виставок творів мистецтв, творчих зустрічей; обстеження матеріально-побутових умов інвалідів та ветеранів.

На території кожної сільської ради 9 травня відбудуться мітинги, покладання квітів до меморіалів та пам’ятників. Місце, час і дату районних урочистостей узгодять у найкоротші терміни.

Share Button