ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ!

Управління Пенсійного фонду України в місті Борисполі та Бориспільському районі Київської області вкотре нагадує про необхідність повідомлення про працевлаштування, що впливає на визначення розміру пенсії.

В разі влаштування на роботу пенсіонер повинен звернутися до громадської приймальні управління, кабінет 120 на першому поверсі по вул. Головатого,4 та надати копію з трудової книжки або виписку з наказу про прийом на роботу.

Наголошуємо на необхідності також своєчасно повідомляти про звільнення з роботи, тому що з 1 квітня 2015 року запроваджено особливий порядок виплати пенсії працюючим пенсіонерам, який передбачає виплату пенсій працюючим пенсіонерам в розмірі 85% призначеного розміру пенсії, але не менше 150 відсотків прожиткового мінімуму для непрацездатних. Несвоєчасне повідомлення про звільнення позбавляє вас права виплати пенсії в повному розмірі.

Щоб підтвердити факт звільнення, необхідно надати копію та оригінал трудової книжки з відповідними записами або витяг з наказу про звільнення, або копію цивільно-правового договору, а для підприємців — витяг з державного реєстру зі зняття з обліку.

За роз’ясненнями звертатися за телефонами: 6-89-85; 6-89-72.

Share Button
Tags: